wódka na wesele

Sprawdź produkty dostępne w ofercie.

Wódka to alkohol, który natychmiast przychodzi na myśl, gdy mowa o weselu. Towarzyszy powitaniu państwa młodych, toastom i zabawom. Dlatego wódka weselna to jeden z kluczowych zakupów na przyjęcie. Nasza hurtownia oferuje tanie wódki na wesele od renomowanych producentów. Udowadniamy, że niskie ceny mogą iść w parze z wysoką jakością. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że mamy dobre i tanie wódki weselne!

Ogiński

Ogiński

Ogiński Vodka to wybitnie czysta wódka bezglutenowa, tworzona w rytm zasad perfect composition.

500 ml -32,99zł

ZAPYTAJ
Biały Bocian

Biały Bocian

To najwyższej jakości wódka klasy premium, która dzięki unikalnemu systemowi zestawiania składników przez najlepszych fachowców, charakteryzuje się niezwykłą delikatnością.

500 ml - 30,49zł

ZAPYTAJ
Biały Bocian Smakowy

Biały Bocian Smakowy

Kolorowe warianty marki Biały Bocian to niezwykle bogate kompozycje smakowe na bazie spirytusu z wielkopolskich zbóż, zestawione według unikalnej formuły – z obniżoną zawartością cukru..

Dostępne warianty: Biały Bocian Śliwka
Biały Bocian Cytryna na Miodzie gryczanym
Biały Bocian Czarna Porzeczka
Biały Bocian Wiśnia
Biały Bocian Cytryna
Biały Bocian Pigwa 

500 ml - 29,99 zł

ZAPYTAJ
Czarny Bocian

Czarny Bocian

Wódka Adam Mickiewicz powstała w hołdzie Wielkiemu Polakowi, wybitnemu poecie epoki romantyzmu, zaliczanego do grona tzw. Trzech Wieszczów.

500 ml - 36,49 zł

ZAPYTAJ
Adam Mickiewicz

Adam Mickiewicz

Wódka Adam Mickiewicz powstała w hołdzie Wielkiemu Polakowi, wybitnemu poecie epoki romantyzmu, zaliczanego do grona tzw. Trzech Wieszczów.

500 ml - 30,49 zł

ZAPYTAJ

Tanie wódki na wesele

Ślub i wesele to ważne chwile w życiu, dlatego zależy nam, by były perfekcyjne. Każdy element musi być odpowiednio dobrany, by dopełniał charakteru całości wydarzenia. Jednocześnie oczywistym jest fakt, że trzeba się liczyć z kosztami. Dlatego też możliwość zaoszczędzenia bez strat na jakości ma nieocenioną wartość. Oferujemy tanie, ale jednocześnie dobre gatunkowo wódki, które wyróżniają się wybornym smakiem oraz unikalnymi metodami destylacji.

Wódka na wesele - hurtownia z szeroką ofertą

Nasza hurtownia wódki na wesele oferuje starannie wyselekcjonowane produkty, które zadowolą każdego klienta. Polecamy szeroki wybór wódek czystych na bazie zbóż i ziemniaków oraz wódek smakowych. Mamy łącznie kilkadziesiąt rodzajów wódki, dzięki czemu, można mieć pewność, że u nas znajdzie się wódkę dopasowaną do własnych oczekiwań. Bazujemy na wysokogatunkowych wódkach uznanych producentów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Nasza oferta obejmuje asortyment takich marek jak: Biały Bocian, Ogiński, Finlandia, Stock, Nemiroff, Sobieski, Żubrówka, Bols, Luksusowa, Wyborowa, Absolut i wiele, wiele innych.

Wódka na wesele - ceny

Będąc hurtownią, oferujemy tanie wódki na wesele. Co ważne, u nas można kupować tanio, nie mając koncesji, a także w odpowiednich na przyjęcia ilościach. U nas nie trzeba zamawiać setek butelek wódki, by cena była niska. Cena wódek cieszących się największą popularnością w naszej hurtowni oscyluje pomiędzy 20 a 30 złotych i jest to doskonały stosunek kosztu do oferowanej jakości. Jednocześnie należy pamiętać, że wraz ze zmieniającą się sytuacją na rynku, ceny alkoholi mogą wzrastać, dlatego warto zamówić wódkę weselną z wyprzedzeniem, nawet jeśli przyjęcie jest zaplanowane za kilka miesięcy. Wszakże jest to produkt, który się nie zepsuje, a działając w ten sposób można zapewnić sobie najniższe ceny.

Jaka wódka na wesele jest najlepsza?

Wiele par staje przed dylematem, jaką wódkę na wesele wybrać. Patrząc na szeroki asortyment oraz zróżnicowanie pod względem smakowym, można czuć się lekko zagubionym. Jednakże wtedy z pomocą przychodzi nasza hurtownia. W jednym miejscu zgromadziliśmy najbardziej cenione wódki, spośród których każdy wybór będzie trafny. Warto zamówić butelki klasyczne, z czystą wódką, ale również pewną ilość wódek smakowych, kolorowych, które urozmaicą przyjęcie. Zamawiając wódki na wesele, dobrze jest uwzględnić pewną pulę butelek jako bazę do koktajli - tu można jak najbardziej pokusić się o trunki smakowe, ale też zarezerwować określoną liczbę jako prezent dla gości i w tym przypadku najlepsza będzie klasyczna wódka.

Najlepsza wódka na wesele - z legalnego źródła

Hurtownie wódki to gwarancja pochodzenia alkoholu, a co za tym idzie, bezpieczeństwa spożycia. Nasza hurtownia dostarcza wyłącznie oryginalne alkohole, oznaczone banderolą, wraz z fakturą bądź paragonem. Zapewniamy odpowiednie przechowywanie w magazynach oraz bezpieczny transport. Wszystko po to, by wódka weselna zachowała najwyższą jakość, po to, byście mogli się cieszyć jej smakiem w gronie gości.

Ile wódki na wesele potrzeba?

Jeśli zastanawiacie się, ile kupić wódki na wesele, weźcie pod uwagę liczbę gości. Od całości trzeba odjąć liczbę dzieci i osób niepijących i założyć, że każda pozostała osoba wypije średnio 0,5 litra wódki w czasie wesela. Oczywiście, wódki na weselu nie powinno zabraknąć, dlatego warto uwzględnić zapas. Kilka butelek alkoholu warto przeznaczyć na nagrody w zabawach, kolejne jako podziękowanie za przyjście dla gości. Jeżeli organizujemy również poprawiny, wówczas należy również je uwzględnić w obliczeniach. Mniejszą ilość wódki niż 0,5 l/os można zamówić jedynie, gdy zdecydujemy się równolegle na whisky lub wino.

Wódka hurt - zamów na weselnyraj.pl

Hurtownia alkoholi online to najlepsze miejsce, by zaopatrzyć się w wódkę na wesele. To luksus wyboru bez wychodzenia z domu, martwienia się o transport i dźwiganie. Naszymi atutami są niskie ceny, szybka realizacja zamówień, indywidualne podejście do potrzeb oraz doświadczenie. Pomagamy przyszłym nowożeńcom skompletować najlepszy alkohol na wesele. 100% zadowolonych klientów potwierdza, że nasza hurtownia to najlepszy wybór. Przekonaj się o tym również i Ty!

Call Now Button